Akce

10.6.2017 13 - 23 hodin
      v Kempu Děčín 

 http://kramle.webnode.cz  

Sponzoři

Archiv 2015

Ve čtvrtek 5.března hostil Knihovní sál Zámku Děčín již 5.ročník slavnostního ocenění nejlepších dobrovolníků uplynulého roku.
Za účasti představitelů města v čele s primátorkou města Děčín, paní Mgr. Marií Blažkovou  bylo v pěti kategoriích oceněno 22 dobrovolníků.
Kategorie sociální a zdravotní: Mgr.Ivana Bílková - Speciální ZŠ a MŠ, Libuše Čejková a Marcela Roďanová - obě byly nominovány Krajskou zdravotní, a.s., Květa Francová - Jurta - o.p.s., Karolína Jáchymová - Agentura Naděje a za STP ČR - o.s. Radek Müller.
Kategorie kultura: Mgr.Jana Štrbová  - Ars decini, o.s., Jitka Třmínková - OS Skupina 96 a STO Z LEDU VEN nominovalo Karla Veselého, kterému byla současně udělena hlavní cena „Dobrovolník města Děčín za rok 2014“ za jeho aktivní a nezištný přínos v kulturní oblasti.
Kategorie sport: Ladislav Toncar - TJ Sokol Maxičky, Eva Kostkubová - TJ Sokol Jalůvčí, Ing. Čeněk Mencl -Sportovní klub Děčín, Bc.Miroslav Máša - Fotbalová akademie Petra Voříška, a Jaroslav Němeček nominovaný HC Děčín obdržel ještě speciální cenu za celoživotní přínos dobrovolnickému hnutí.
Kategorie děti a mládež: Pavel Korpa - Indigo, Pavel Duda - Klub vodních motoristů, NF Děti a Rodina nominoval Kateřinu Kafkovou a Michaelu Eistnerovou a DDM „Krůčky“ byly zastoupeny Janou Zajícovou a Ditou Szymanskou.
Letošní rok byla novinkou kategorie Přeshraniční spolupráce, ve které získaly ocenění Mgr. Helena Šparlinková a Mgr.Jiřina Petrášková.
Za každým z výše jmenovaných stojí obdivuhodný příběh a skvělá dobrovolnická činnost, za kterou jim bezesporu patří náš veliký dík.
 Děkujeme také kapele Jazzíček Děčín za výborný hudební doprovod, zámecké palačinkárně Na cestě za skvělé pohoštění na závěr a všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na organizaci za její profesionální zvládnutí.
Akci podpořilo město Děčín a Valdemar Grešík - Natura s.r.o., věcné ceny pro všechny nominované věnovalo děčínské květinářství Ad Albim, Národní kavárna a cukrárna a Jurta - o.p.s.. Děkujeme všem sponzorům.